פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחון 2018-09-28T03:05:56+03:00

פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחון? מיקי לשירותכם!

אתם נהנים ממקלחת מרעננת בסוף יום מתיש וחם, ולפתע שמים לב שכל רצפת המקלחון מוצפת והמים ממאנים לרדת בפתח הניקוז?

בתום אמבטיה ארוכה לוקח שוב זמן ארוך מאוד עד שהמים מועילים בטובם להתרוקן?

זה הזמן להזמין שירותי פתיחת סתימה באמבטיה, במקלחת ובמקלחות אצל מיקי האינסטלטור!

• שירות יעיל, מהיר ומהימן במחיר הוגן ע”י אינסטלטור ותיק, מהימן ואדיב

• שירותי פתיחת סתימות באמבטיה ובמקלחת בדרום גוש דן והשפלה

• מקצועיות, אמינות ואחריות – עם ניסיון וידע של עשרות שנים בתחום

• טיפול בפתיחת סתימות מכל הסוגים, כולל סתימות קשות בביוב

• ציוד מתקדם לפתיחת כל סתימה ולפתרון כל בעיות האינסטלציה (כולל צילום תרמי וביובית)

• פתרונות גם לחידוש האמבטיה באמצעות הלבשת אמבטיה מהירה בציפוי אקרילי

שירותי פתיחת סתימה במקלחת ובאמבטיה של מיקי האינסטלטור ניתנים בערים אלו וביישובים סביבן:

אשדוד, מודיעין ומודיעין עילית, ראשון לציון, חולון, בת ים, יבנה, רחובות, רמלה, שוהם, מכבים-רעות, נס ציונה, לוד, גדרה, אור יהודה, יהוד-מונוסון, בני עי”ש, בית דגן, באר טוביה, מזכרת בתיה ועוד.

טלפון אחד למיקי – אינסטלטור מומחה במרכז הארץ – והבעיה נפתרה: 052-221-71-92 או 08-9416307

שוב סתימה באמבטיה? 

סתימות במקלחת ובאמבטיה הן דבר שכיח למדי: המים הזורמים אל חור הניקוז אינם נקיים, ומכילים לכלוך, חול, שערות, אבק, שאריות סבון וקצף ועוד. כשכל אלו מתחילים לחסום את הצנרת, נוצרת סתימה.

מומלץ לא לחכות להחמרה ולא לדחות למחר – כשמבחינים שמתחילה להיווצר סתימה ושיש בעיות בירידת המים במקלחון או באמבטיה, פונים אל אינסטלטור אמין לצורך פתיחת סתימה באמבטיה/במקלחת. סתימה כמתואר לעיל היא קלה יחסית לטיפול, אולם יכול גם להיות מקרה שבו מדובר בסתימת ביוב מורכבת, המצריכה פתרונות אינסטלציה מיוחדים.

איך מטפל האינסטלטור בבעיית פתיחת סתימה במקלחת?

הזמנתם שירותי פתיחת סתימות באמבטיה/במקלחת – מה קורה עכשיו? לרוב הבעיה היא ברת פתרון על ידי שימוש בספירלה ידנית או חשמלית (בהתאם לחומרת הסתימה), אותה מחדיר האינסטלטור דרך פתח הניקוז אל תוככי הצנרת, ומוציא באמצעותה את הלכלוך הסותם את מעבר המים.

הספירלה מאפשרת לחדור לעומק הדרוש ברוב הסתימות באמבטיה ובמקלחת, אבל לעתים אין זה מספיק – למשל כשיש סתימת ביוב הרבה יותר עמוקה וקשה, למשל סתימה בצנרת הביוב הכללית של הבניין. במקרים כאלו יש צורך בפתרונות הרבה יותר מורכבים, שלא כל אינסטלטור יוכל לספק: למשל שירותי ביובית, שטיפה בלחץ מים גבוה, ושירותי צילום קו ביוב מבפנים (לאיתור מקור הבעיה מבלי לשבור תשתיות ולפתוח את הצנרת).

מיקי האינסטלטור – פתרונות ממוקדים לכל סתימת אינסטלציה, קשה כקלה

עם מיקי האינסטלטור אין צורך לדאוג: כשרברב ותיק, מנוסה ומומחה, שעוסק בתחום האינסטלציה ובפתיחת סתימות כבר עשורים שלמים, מיקי יודע לאבחן במהירות את הבעיה הניצבת מולו ולהתאים לה פתרון יעיל וממוקד. בין אם זו פתיחת סתימה באמבטיה קלה לביצוע או צורך בצילום צנרת הביוב על ידי החדרת סיב אופטי ולאחריה שטיפת הקו בלחץ מים גבוה, למיקי יש את הציוד הדרוש כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

ולא פחות חשוב – כאיש מקצוע שאמינות היא נר לרגליו, מיקי מקפיד על מתן הסברים בשקיפות מלאה מול הלקוח, ללא תיקונים מיותרים ועלויות נסתרות. כי טובת הלקוח מעל לכל!

להזמנת שירותי פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחון, חייגו: 052-221-71-92 או 08-9416307

Call Now Button