פתיחת סתימה באסלה 2018-09-28T03:12:44+03:00

פתיחת סתימה באסלה – מיקי האינסטלטור מוכן לפעולה!

הוא כנראה אינו החדר החשוב ביותר בבית או במקום העבודה, אך כשמשהו לא עובד אתם מגלים שאי אפשר בלעדיו – אתם לא יכולים לחכות למחר, וזקוקים במהירות לשירותיו הטובים של שרברב נאמן, זריז ויעיל לביצוע פתיחת סתימה באסלה כאן ומיד!

אם אתם זקוקים לשירותי פתיחת סתימה באסלה בראשון לציון, באשדוד, במודיעין, בחולון, בבת ים, ברחובות, ביבנה, בגדרה, באור יהודה ובכל יישוב אחר בשפלה או בדרום גוש דן, מיקי האינסטלטור הוא האיש שלכם למשימה:

  • שרברב ותיק, שמאחוריו עשורים שלמים במקצוע, עם מוניטין, מיומנות, ידע רב ואחריות
  • מומחה לפתיחת סתימות מכל הסוגים: בשירותים, בחצר, במקלחת, בביוב ועוד
  • מיומנות גם בביצוע פתיחת סתימה באסלה מרחפת (ניאגרה סמויה)
  • טיפול בפתיחת סתימות מורכבות בעומק הביוב, כולל סתימת שורשים בצנרת
  • ציוד מלא לפתרון כל בעיית אינסטלציה, כולל ציוד מתקדם לאיתור נזילות, צילום קווי ביוב ועוד
  • שעות עבודה ארוכות, שירות אדיב ולבבי, מחירים הוגנים והתנהלות אמינה בשקיפות מול הלקוח

פתיחת סתימה בשירותים בשפלה ובדרום גוש דן? חייגו מיד למיקי:

052-221-71-92 או 08-9416307

עבודה נקייה גם בפתיחת סתימה באסלה סמויה

נפלה רוחכם כשהבנתם שיש סתימה או נזילה בניאגרה הסמויה המעוצבת שקניתם?

אל חשש: בעזרת ניסיון רב וציוד מתקדם לאיתור מקור הבעיה, מיקי האינסטלטור ינסה לפתור את הבעיה במינימום מגע – למשל במקרה של סתימה במצוף, במנגנון הדחה או הגומיות, ייתכן שאפשר יהיה לבצע פתיחת סתימה בשירותים דרך הפתח של כפתורי ההדחה על הקיר, בלי לשבור אריחים וקירות. קל ונקי!

הסתימה מסובכת ועמוקה? לא עבור מיקי!

אם אין מדובר במקרה שגרתי של פתיחת סתימה בשירותים אלא בסתימת עומק בצנרת הביוב, לא תקבלו תשובה שלילית שתפנה אתכם לחפש שרברב אחר: מיקי יוכל להציע פתרונות גם למקרים סבוכים וקשים, הדורשים ביובית, שטיפה בלחץ וציוד מיוחד מתאים.

הדרך הטובה להתמודדות עם סתימות באסלה – מניעה!

גילוי סתימה בשירותים הוא כאב ראש: שגרת החיים בבית, במשרד או בעסק נפגעת, ולעתים הבעיה מחמירה לכדי נזילות, מפגעי ריח, הצפות ועוד. כשמיקי האינסטלטור בסביבה, הוא יעשה הכל כדי לצמצם את הבלגן ולהשיב את חדר השירותים לסדרו במהירות האפשרית: בעזרת עבודת פתיחת סתימה באסלה במיומנות, תוך אבחון מדויק של מקור הסתימה והתאמת פתרון יעיל וממוקד, עם הסברים מקיפים בכל צעד ושעל כדי שתדעו מה קורה ותוכלו לאשר כל דרך פעולה, ועם חיוך ודרך ארץ.

אבל דעו לכם: חלק מהסתימות באסלה ניתן למנוע בשימוש נכון בשירותים – אל תהפכו אותם לפח אשפה. זרקו אליהם רק ניירות טואלט, ולא שום מוצר אחר כגון שערות שנתפסו במסרק, תחבושות היגייניות וטמפונים, ניילונים, מגבונים לחים, אבק לאחר טאטוא החדר וכו’ – כל חומר שעלול להצטבר על דפנות הצנרת ולסתום אותה, וכן חומרים שלא מתפרקים במים כמו נייר טואלט ומהווים גוש חוסם. חבל לשלם על פתיחת סתימה בשירותים שיכולתם למנוע בקלות על ידי הצבת פח אשפה בסמוך לאסלה ושימוש בו.

נו, עוד לא צלצלתם למיקי האינסטלטור? 052-221-71-92 או 08-9416307 והבעיה נפתרה!

Call Now Button