פתיחת סתימה בביוב 2018-09-28T03:23:35+03:00

פתיחת סתימה בביוב – משימה למיקי האינסטלטור!

סתימה בביוב היא עסק לא נעים כלל וכלל, ולעתים גם מורכב וסבוך באופן המחייב מומחיות מקצועית וציוד מיוחד כדי לטפל בבעיה בצורה הולמת, יסודית ויעילה.

ברגעים כאלו, ניסיונו הרב של מיקי האינסטלטור (עשרות שנים בתחום), וציוד האינסטלציה החדיש שלרשותו, עומדים לשירותכם לביצוע פתיחת סתימה בביוב בקלות, במהירות וביעילות – ובמחיר הוגן ושירות אדיב ללא תחרות.

בין אם דרושה לכם פתיחת סתימה בביוב בצנרת ביתית, עירונית, או בבית משותף, ובין אם תזדקקו לשירותי ביובית משלימים או איתור נזילות, מיקי האינסטלטור מבטיח לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, כדי שתוכלו לשוב לשגרה בסביבה נקייה ונעימה יותר.

שירותיו של מיקי לוי:

• שירותי פתיחת סתימות בביוב בשפלה ובדרום גוש דן לכל סוגי הלקוחות, כולל ועדי בתים, מוסדות וקיבוצים

• פתיחת סתימה בביוב ללא הרס: איתור נזילות במצלמה תרמית וסקירת קווי ביוב בהחדרת מצלמה בסיב אופטי

• שירותי ביובית ושאיבת הצפות, מקלטים ובורות ביוב ושומן

• פתיחת סתימת שורשים בביוב במכשור מתקדם

• שירותי שטיפת צנרות וקווים בלחץ מים גבוה

• החלפת קווי ביוב ומים וצילום הצנרת מבפנים

מיקי האינסטלטור – האיש שלכם לכל סתימה ובעיה במערכת הביוב והאינסטלציה:

052-221-71-92 או 08-9416307

מיקי האינסטלטור שירותי פתיחת סתימת ביוב: שעות פעילות ואזור שירות

שירותיו של מיקי האינסטלטור מוצעים 6 ימים בשבוע, החל משש בבוקר ועד שמונה בערב.

השירות ניתן באזור השפלה ודרום גוש דן: שירותי פתיחת סתימה בביוב בראשון לציון, ברחובות, באשדוד, חולון, יבנה, שוהם, רמלה, מודיעין ומודיעין עילית, מכבים-רעות, נס ציונה, בת ים, לוד, אור יהודה, מזכרת בתיה, גדרה, יהוד-מונוסון, בית דגן, באר טוביה, בני עי”ש וכו’.

לקריאה לשרברב מיומן לביצוע פתיחת סתימת ביוב, חייגו אל מיקי האינסטלטור:

052-221-71-92 או 08-9416307

המקצוענות עושה את ההבדל

טיפול ממוקד בפתיחת סתימות ביוב על ידי מומחה חוסך נזק, הרס, עלויות מיותרות ובעיות חוזרות. הניסיון והמיומנות שרכש מיקי האינסטלטור בשנים ארוכות של עבודה בתחום, מאפשרים לו להתאים לכל פתיחת סתימה בביוב את הפתרון הנכון עבורה (כי סתימה מהצטברות שומן אינה כסתימת ביוב בשל שורשים בצנרת). מטרתו של מיקי היא לחתור לתיקון הבעיה בצורה המהירה אך האיכותית ביותר, עם מינימום נזק לתשתיות.

אמצעי צילום לאיתור ממוקד של התקלה, כמו מצלמה תרמית וסיבים אופטיים המושחלים בצנרת ובקווי ביוב כדי לצלם אותם מבפנים, מגלים בדיוק היכן טמונה הבעיה מבלי להתחיל בחפירות, בפירוק צנרת או רצפה או כל דרך פולשנית שכזו הכרוכה בזמן, בכסף ובלכלוך.

פנייה למקצוען אמיתי בתחום האינסטלציה עושה את ההבדל – כפי שיעידו לקוחותיו הרבים והנאמנים של מיקי האינסטלטור לאורך השנים. זאת הודות לעבודה הקפדנית, לאחריות המקצועית, לאמינות ולהליכה לקראת הלקוח, כולל במחירים ההוגנים של השירות.

סתימה בביוב? שורשים בצנרת? התקשרו מיד למיקי האינסטלטור לטיפול בבעיה: 052-221-71-92 או 08-9416307

Call Now Button