טיפ של אינסטלטור: כך תבחרו כלים סניטריים לחדר הרחצה והשירותים

כדי ליצור חדר רחצה יפה, שמיש, נוח ותקין לשנים ארוכות, ישנה חשיבות עצומה לבחירה נכונה וחכמה של כלים סניטריים איכותיים ולהתקנה נאותה על ידי אינסטלטור מקצועי. מיקי האינסטלטור מגיש: עצות וטיפים כלליים לבחירת כלים סניטריים לבית.

בחירת כלים סניטריים היא חלק מכריע ומרכזי בכל עבודת שיפוץ של חדר רחצה ישן ועייף או בנייה ועיצוב של חדר אמבטיה ושירותים חדש – והיום עוד יותר מבעבר, בזכות המגוון הרחב של עיצובים ואפשרויות שעומד בפניכם. לפעמים מספיק להחליף כלים סניטריים ישנים בחדשים ומודרניים (כמו למשל, התקנת ניאגרה סמויה במקום אסלת מונובלוק ישנה, או התקנת ג’קוזי במקום אמבטיה בת כמה עשורים), ואולי לשנות חיפוי רצפה וקירות, ומיד קיבלתם חדר רחצה חדש לחלוטין.

מיקי האינסטלטור, המספק שירותי אינסטלטור ברחובות, בנס ציונה, במודיעין, בבת ים ובשאר יישובי השפלה ודרום גוש דן להתקנת כלים סניטריים ולתיקונם, נותן לכם כמה טיפים חשובים שכדאי לתת עליהם את הדעת לפני שאתם מתחילים ברכישת הכלים הסניטריים החדשים לביתכם:

מחפשים אינסטלטור מהימן במרכז להתקנת כלים סניטריים?

חייגו: 052-221-71-92  או 08-9416307

קודם להתייעץ, אחר כך לבחור:

לפני שבוחרים כיור ואסלה כדאי לבחור אינסטלטור במרכז, אמין ומקצועי, שיתקין אותם, ועוד לפני כן שגם יוכל לייעץ ולהסביר לכם מה הם המגבלות בבחירה ובעיצוב חדר האמבטיה מבחינת מיקום ההתקנים, חיבור לתשתיות מים וביוב וכו’, אלו סוגי כיורים/ברזים יש ומה המלצותיו. גם אם נדמה לכם שתוכלו להתקין חלק מההתקנים לבד, כדאי להפקיד את הנושא בידי אינסטלטור מיומן, כדי שכל החיבורים וההתאמות לצנרת ייעשו ביד מקצועית – התקנה לא מדויקת יכולה להוביל לנזילות, לבעיות צנרת ולהוצאות כבדות על תיקונים.

חישבו על ההתאמה לגודל החדר:

אולי תראו אמבטיה ענקית נהדרת שהיא גם ג’קוזי זוגי, אבל אם חדר הרחצה שלכם מיניאטורי עדיף לבחור בכלים סניטריים בגודל המתאים לו, כמו גם במקלחון במקום אמבטיה. כלים סניטריים גדולים מדי יהפכו את מראה החדר לעמוס וקלסטרופובי. לחדר רחצה קטן לא כדאי לבחור אריחי רצפה קטנים מהסטנדרט, כי גם זה יקטין את מראה החדר.

חישבו על ההתאמה לצרכי המשתמשים בחדר:

למשל, אם גיל הדיירים מבוגר מאוד, כדאי לחשוב על העתיד ועל גישה נוחה: למשל מקלחון שקל לכניסה לתוכו במקום אמבטיה (וכזה שניתן לשבת בו במידת הצורך). כנ”ל אם מדובר במשפחה עם ילדים קטנים – תמיד לחשוב (בהתייעצות עם אינסטלטור, רצוי) איך להתאים את כל פרטי החדר למשתמשים מבחינת סוג הכלים הסניטריים, הגובה וכו’.

חישבו על התקציב שלכם:

תגדירו מראש את התקציב שלכם עבור כלים סניטריים ושיפוץ חדר הרחצה כולו (כולל הזמנת אינסטלטור) כדי שלא תחרגו מיכולותיכם הכלכליות. כדאי גם לחשוב על עלויות שימוש: לבחור מיכל אסלה דו-כמותי למשל, לשימוש בפחות מים בעת הדחת האסלה, להימנע מלהתקין אמבטיה גדולה מדי שצריך יותר מים כדי למלא אותה או אפילו לבחור במקלחון חסכני.

איכות – כי זול עכשיו יכול לעלות ביוקר בעתיד:

המשפט הזה נכון גם לגבי איכות ההתקנה ומקצועיותו של האינסטלטור שבחרתם, וגם לגבי איכות הכלים הסניטריים. אסלה או מקלחון אינם שולחן: הם ישמשו אתכם שנים רבות מאוד, והחלפתם כרוכה בלא מעט כסף. בחרו כלים סניטריים אמינים, עם תו תקן ישראלי ועם אחריות, וכשאתם מחפשים אינסטלטור בנס ציונה, למשל, בחרו באיש מקצוע ותיק עם המלצות ומוניטין.

הסתכלו באותיות הקטנות:

בדקו שמחיר הכלים הסניטריים כולל גם אחריות, והאם הוא כולל הובלה לביתכם. באותה הזדמנות, בדקו שיש על המוצר תו תקן ישראלי.

אל תתקינו ותבחרו בחלקים:

הזמינו אינסטלטור להתקנת כלים סניטריים כשכבר בחרתם ורכשתם את כולם, כדי לסיים את העבודה בפעם אחת, במידת האפשר.

מיקי – האינסטלטור שלכם בשפלה ובדרום גוש דן (אינסטלטור במודיעין, ביבנה, בראשון לציון ועוד). להזמנת אינסטלטור חייגו: 052-221-71-92 או 08-9416307

2018-06-08T01:17:49+00:00
Call Now Button