ניקוז לא נכון בבית?

מיקי האינסטלטור מסביר מה אפשר לעשות ואיך להימנע מהצפות ורטיבויות בעקבות ניקוז לקוי

מים, מטבעם, מחפשים מקום להתנקז אליו. אם לא ימצאו את הדרכים המקובלות – כמו חור ניקוז וצנרת טובה ללא סתימות.

  • מה זה אומר?
  • מה אפשר לעשות?
  • הכל כאן, באתר של מיקי האינסטלטור.

מהם חורי ניקוז?

חורי ניקוז הם חרכים המיועדים לניקוזים מסוגים שונים בתוך חדרי האמבטיה או המרפסות הפתוחות או הסגורות,הפונות אל קירות חיצוניים של הבניין. זאת כדי להפוך את מלאכת גריפת המים לקלה יותר ולסייע למים שבהם אנו משתמשים לשטיפת הרצפות להתנקז החוצה אל מחוץ לבית ובכלל, מחוץ לבניין. מיקי אינסטלטור ברחובות מסיר להלן:

שיפועים הפוכים – בעיה של התקנת צנרת באופן לא נכון

שיפוע הפוך הוא מצב בו הצנרת הביתית, המותקנת לנו מתחת לבלטות למשל, לא הונחה באופן ראוי. במקום לנקז את המים בזווית נכונה החוצה – המים חוזרים פנימה אל הצינור חזרה.

קוטר צנרת לא נכון

לא פעם נתקלים אינסטלטורים בצנרת ביוב בקוטר צר מידי. מקרים אלו מעודדים יצירת סתימות באופן מוגבר המרגיל ובעיקר כאשר צנרת רחבה יותר מעבירה ביוב אל צנרת צרה יותר בגודל הצול שלה.

זאת ועוד, במקרים בהם אין חורי ניקוז מתאימים, או שישנם ליקויים שונים במבנה כמו אותם שיפועים הפוכים בהנחת הצנרת או שיפועים לא נכונים ברצפות הדירה – תלך ותתהווה במהלך הזמן בעיית ניקוז שנובעת מכך.

איך אדע אם הצנרת שלי היא צנרת טובה?

כולנו מכירים ונתקלנו בבעיות אינסטלציה. חברתם הטובה של הפומפה. אם אתם מוצאים את עצמכם מפמפמים את השירותים או את הכיור עם פומפה פעם בכמה ימים או שבועות, ייתכן מאוד ויש לכם סתימה בצנרת הביוב הביתית.

מדוע?

בשל נשירת שיער, בשל מי שופכין ושאריות מזון בכיור המטבח.

מאחר וצנרות אמורות להתמודד עם לכלוכים כאלה ללא סתימות, אם יש סימנים לכך משמע הצנרת אינה תקינה וכדאי לטפל בכך.

איך? לקרוא למיקי האינסטלטור ולקבל ממנו את השירות המקצועי והמהיר ביותר, באחריות מלאה.

מלבד תכנון נכון של הצנרת, מיקי האינסטלטור מגיע עם ציוד משוכלל ומתקדם כדי לאתר את המקור של הסתימה ואת הבעיה בצנרת. בין אם מדובר בזוית צנרת לקויה או בחומרים מהם היא עשויה.

מיקי האינסטלטור ידע גם באלו חלקי צנרת יש להשתמש על מנת לפטור את עצמנו מבעיות עתידיות.

חומרים מקוריים הם כל העניין!

הרוב המוחלט של הצנרות שבהם עושים שימוש היום הן צנרות פלסטיק. הצנרות הישנות, צנרות המתכת, עוברות בלאי מהיר מדי ואינן אמינות מספיק.

עם זאת, גם במקרה של הפלסטיק צריך לבחור היטב. מיקי האינסטלטור מבטיח את החומרים האיכותיים ביותר, המקוריים והאמינים ביותר שיבטיחו שימוש של עשרות שנים ללא תקלות.

הנקודות הרגישות בצינורות הפלסטיק הן החיבורים שלהן. לכן חייבים להשתמש באביזרים מקוריים שיש להם השפעה ישירה על תחזוקת הצנרת ועל הסיכוי לנזילות או חלילה אפילו פיצוץ הצנרת – דבר שאף אחד לא רוצה להתמודד איתו.

במקרה של פתיחות סתימות – עושה מיקי שימוש במכשיר שנקרא סנייק – הלו הוא שרשור חשמלי.

נזילות בבתים משותפים

עוד מוקד לתלונות ובעיות צנרת הם הבתים המשותפים. אנו גרים בדירות זו מעל זו, ומשפיעים האחד על השני. מספיק שבעל דירה אחד מתפשר על החומרים ומתקין צנרת לא מקורית ועל התקרה בחדר השירותים שלנו עלול פתאום להתהוות כתם רטיבות המעיד על נזילה. ומה קורה כאשר שכן זורק חיתול לתוך השירותים בביתו? החיתול ירד במורד הצנרת המשותפת, יספוג מים, יתנפח ויצור סתימה בצנרת הביוב המשותפת של כלל הבניין.

אבל בשביל כל אלה ועוד יש את מיקי האינסטלטור!

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ או תיאום פגישה, ותסירו דאגה מלבכם.

חייגו 052-221-71-92

מיקי האינסטלטור – אמינות ומקצועיות, באחריות.

2020-07-13T10:49:40+03:00
Call Now Button