אינסטלטור במודיעין עילית 2017-06-15T12:20:59+03:00

אינסטלטור במודיעין עילית – מיכאל לוי שרברב מקצועי

לוי מיקי אינסטלטור במודיעין עילית. לרשותו ניסיון של למעלה מ-40 שנה בתחום. עם אלפי לקוחות מרוצים במרוצת השנים גם אתם בידיים טובות! מיקי פועל באזור מודיעין עילית שנים רבות על כל השכונות השונות בה: קרית ספר – הגבעה הצפונית והגבעה הדרומית, אחוזת ברכפלד, נחלת חפציבה, נאות הפיסגה, גני מודיעין וגם גרין פארק. מיקי בקיא בכל תחומי האינסטלציה הקיימים: צנרת סתומה, פיצוצים בבית ובחצר, איתור נזילות מים, רטיבות ודליפות ועד לשירותי משאית ביוב ושיפוץ חדרי אמבטיה. חייגו וקבלו שירות מעולה: 052-221-71-92.
שירותי אינסטלטור במודיעין עילית  כוללים:
• לסתימות קשות – שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה לפתיחת סתימות קשות מאוד.
• שאיבת מקלטים, בורות ניקוז ושיחרור חסימות מאסיביות.
• במקרה הצפה – שאיבת מקלטים, שטיפת קווי ביוב ומים.
• ביצוע הגברת לחץ מים ובמיוחד בבנייני קומות גבוהים.
• כלים סניטריים – התקנת ברזים, אסלות וכל ציוד סניטרי הקיים בתחום.
• שירותי ביובית במשאית משוכללת – טיפול של ביובית בסתימות קשות.
• גילוי ואיתור של נזילות ודליפות ביוב במצלמה אינפרא-אדום.
• טיפול בסתימות מכל סוג בבית ובחצר – צנרת ביוב או מים.
• טיפול בדודי שמש ודודי חשמל – כולל החלפת שרוול וחמם.
יישוב של תורה גם זקוק לשרברבשירות איכותי ביותר על ידי בעל מקצוע מומחה
אזורי מתן השירות שלנו:
מיקי אינו רק אינסטלטור במודיעין עילית את שרותיו באזור בעל רדיוס נרחב מאוד. כל אזור גוש דן ודרומה כולל השפלה הוא אזור מתן השירות שלנו וכולל ערים וישובים רבים. מבחינת ערים נציין את רעות, יהוד, אור יהודה, נס ציונה, יבנה, רמלה, אשדוד, גדרה, ראשון לציון, בת ים, רחובות, חולון, מודיעין, מכבים, וכן לוד. ביישובים ניתן למנות את יישובי גדרות, משגב דב, כרם ביבנה, נווה הרצוג, גן רווה, מועצה אזורית שורקות – בית גמליאל, גבעת וושינגטון, בניה, בית זכאי ניר גלים, קבוצת יבנה, מישר, עשרת, גבעת ברנר, כפר מרדכי, בית חנן, בן זכאי, בני דרום, כפר אביב, גן הדרום שדמה. לא נשכח את בני עי”ש.
זמינות בשעות הבאות:
אנו פעילים במשך כל השבוע שאופן רציף. שעות הפעילות שלנו הם – שישה ימים בשבוע בימים ראשון עד שישי כולל. שעות הפעילות שלנו הם בין 06:00 ל-20:00 בערב.
על אחריות וחברות ביטוח
מיקי עובד עם חברות הביטוח השונות בארץ. מגוון התיקונים של מיקי הינם באחריות מלאה. אנו מענירם שירות ללקוחות פרטיים וגופים מסחריים גדולים כמו חברות, בתי עסק ומוסדות.

מיקי – אינסטלטור במודיעין עילית : 052-22-17-192, 08-941-63-07

 

Call Now Button