אינסטלטור במזכרת בתיה 2017-06-15T12:20:59+03:00

שירותי אינסטלטור במזכרת בתיה – מיכאל לוי מקצוען ואמין!

אם חיפשתם אינסטלטור במזכרת בתיה מיכאל (מיקי) לוי הוא איש המקצוע המתאים עבורכם. שנות ניסיון רבות בתחום (למעלה מ-40 שנה) יעניקו לכם שקט וביטחון – אתם בידיים הנכונות. הטיפול כולל את כל תיקוני האינסטלציה הקיימים – צנרת, סתימות, שיפוץ, הרכבה, החלפה ותיקון של כל הברזים האסךות ומגוון הכלים הסניטריים.

מיקי פועל באזור מזכרת בתיה מזה שנים רבות. ערך מוסף אצלנו הוא שירותי ביובית – אותה משאית ביוב ענקית לפתיחת סתימות קשות ביותר וכן איתור נזילות מים ללא הרס או שבירה של רצפות קירות ותקרות. חייגו לקריאת שירות: 052-221-71-92 או צרו קשר באתר.

מתן שירותי אינסטלטור במזכרת בתיה כוללים:
• סתימות – פתיחה, איתור וטיפול בכל הסוגים.
• נזילות – איתור על ידי מצלמה אינפרא אדם בדיוק מושלם.
• ביובית – לשאיבות ופתיחות של קווי ביוב בלחץ כולל שטיפת ביוב.
• כל סוגי הפיצוצים – החלפה כללית או מקומית של צנרת פגומה.
• שיפוץ כללי – של חדרי אמבטיות.
• החלפת אסלות ברזים כיורים ניפלים צנרת קווי ביוב ומים לפי צורך.
פעיל גם במושבה הראשונה בארץ
אזורי מתן השירות שלנו:
מיקי אינו רק אינסטלטור במזכרת בתיה. אומנם כן, מדובר ביישוב הראשון בארץ, אך קמו עוד אי אלו מסביב. השירותים ניתנים ללקוחות פרטיים וכן ךמוסדות, מועצות מקומיות, עיריות ובתי עסק בכל גודל. אנו פעילים בערים: לוד, רמלה, מודיעין, מכבים, רעות, רחובות, ראשון לציון, יבנה וכמובן אשדוד. כלל ישובי גדרות מקבלים טיפול ייעיל מגדרה דרך כל יישובי גדרות הסובבים.
זמינות בשעות הבאות:
אנו פעילים במשך כל השבוע באופן רצוף. שעות הפעילות שלנו הם – שישה ימים בשבוע בימים ראשון עד שישי כולל. שעות הפעילות שלנו הם בין 06:00 ל-20:00 בערב. ימי שישי עד 14:00.
יש אחריות
מיקי עובד עם חברות הביטוח השונות בארץ. מגוון התיקונים של מיקי הינם באחריות מלאה. כאמור לעיל, אנו מעניקים שירות ללקוחות פרטיים וגופים מסחריים גדולים כמו חברות, בתי עסק ומוסדות.

מיקי – אינסטלטור במזכרת בתיה – 052-22-17-192, 08-9416307

 

Call Now Button