אינסטלטור בבני עי”ש 2017-06-15T12:20:59+03:00

אינסטלטור בבני עי”ש – מיכאל לוי מומחה, ותיק ומקצועי

בחיפוש אחר אינסטלטור בבני עי”ש מיכאל (מיקי) לוי הוא בעל המקצוע הראוי ביותר עבורכם. עם ניסיון של למעלה מ-40 שנה בתחום ואלפי לקוחות מרוצים אתם בידיים טובות! מזה שנים רבות פועל מיקי באזור המועצה האזורית בני עי”ש הדרומית לגדרה הידועה כל כך בזכות 2 מגדלי המים המפורסמים שלה.
בתור שרברב בעל ניסיון רב ניסיון מקיף מיקי את כל עולמות האינסטלציה הקיימים: צנרת סתומה, פיצוצים בבית ובחצר, איתור נזילות מים, רטיבות ודליפות ועד לשירותי משאית ביוב ושיפוץ חדרי אמבטיה. חייגו וקבלו שירות מעולה: 052-221-71-92.
שירותי אינסטלטור בבני עי”ש אותם מציע מיקי:
• טיפול מאסיבי על ידי משאית ביוב – ביובית לסתימות קשות.
• ביצוע הגברת לחץ מים ובמיוחד בבנייני קומות גבוהים.
• גילוי ואיתור של נזילות ודליפות מים או ביוב במצלמה אינפרא-אדום.
• התקנת ברזים, אסלות וכל ציוד סניטרי הקיים בתחום.
• טיפול בסתימות מכל סוג בבית ובחצר – צנרת ביוב או מים.
• שאיבת מקלטים, שטיפת קווי ביוב ומים.
• טיפול בדודי שמש ודודי חשמל – כולל החלפת שרוול וחמם.
השרברב המקומי שלכם
אזורי מתן השירות שלנו:
מיקי אינו רק אינסטלטור בבני עי”ש והוא מעניק למעשה את שרותיו באזור בעל רדיוס נרחב מאוד. כל אזור גוש דן ודרומה כולל השפלה הוא אזור מתן השירות שלנו וכולל ערים וישובים רבים. מבחינת ערים נציין את בת ים, חולון , אשדוד, רחובות, גדרה, ראשון לציון, מודיעין, מכבים, רעות, יהוד, אור יהודה, נס ציונה, יבנה, רמלה, וכן לוד. ביישובים ניתן למנות את יישובי גדרות, מישר, משגב דב, כרם ביבנה, נווה הרצוג, עשרת, גבעת ברנר, כפר מרדכי, בית חנן, גן רווה, מועצה אזורית שורקות – בית גמליאל, בן זכאי, בני דרום, גבעת וושינגטון, בניה, בית זכאי ניר גלים, קבוצת יבנה, כפר אביב, גן הדרום שדמה. לא נשכח את בית דגן.
זמני הפעילות שלנו:
שעות הפעילות שלנו הם – שישה ימים בשבוע בימים ראשון עד שישי כולל. שעות הפעילות שלנו הם בין 06:00 ל-20:00 בערב.
אחריות וחברות ביטוח:
אנו עובדים עם כל חברות הביטוח עימם מגיעים לקוחותינו להסדר. כל התיקונים של מיקי הינם באחריות מלאה. אנו מענירם שירות ללקוחות פרטיים וגופים מסחריים גדולים כמו חברות, בתי עסק ומוסדות.

מיקי אינסטלטור בבני עי”ש והסביבה: 052-22-17-192, 08-941-63-07

 

Call Now Button