מתקינים וחוסכים: שסתום אל חוזר

חשבון המים החודשי מרגיז אתכם מדי חודש?

זה הזמן לצמצם הוצאות בדרך פשוטה וקלה:

התקנת שסתום אל חוזר. מיקי האינסטלטור מציג בפניכם את החלק הקטן שעושה שינוי גדול בצריכת המים הביתית.

רבים מאיתנו שמעו על חסכמים, המותקנים על ברזים עבור חיסכון במים, אך שסתום אל חוזר הוא פריט אינסטלציה פחות מוכר, וחבל שכך. לפני מספר שנים הוא עלה למודעות הציבור בעקבות תחקיר טלוויזיוני בתוכנית “כולבוטק” אודות חיובי צריכת המים בישראל, אך עדיין אזרחים רבים אינם מודעים לבעיה או לעובדה שלא פעם הם מחוייבים בחשבון החודשי עבור מים שכלל לא צרכו.

אי לכך ולכן כדאי להכיר את הבעיה ופתרונה – בביקור אינסטלטור קצר להתקנת שסתום אל חוזר תוכלו לשנות משמעותית את חיובי חשבון המים שלכם מעתה ועד עולם.

רוצים לשנות כאן ומיד את חשבון המים שלכם? התקשרו למיקי האינסטלטור להתקנת שסתום אל חוזר עוד היום!

צלצלו: 052-221-71-92 או 08-9416307

איך מחייבים אותנו על מים שלא צרכנו?

המכשיר המודד את צריכת המים הביתית, על פיה מחושב חשבון המים, הוא מד המים. הייתם מצפים שכאשר איננו צורכים מים – למשל, כשכל הברזים ומקורות צריכת המים (מכונת הכביסה, מקלחת, מדיח וכו’) סגורים – מד המים לא ימשיך לספור את כמות הצריכה. אולם המד קורא את תנועת המים בצנרת, וזו לא בהכרח תלויה רק בקורותיהם של המים שאתם צורכים.

שלל סיבות עלולות לגרום לשינוי לחצים המוביל לזרימה חוזרת של מים בצנרת, כאשר גם זו תיספר על ידי מד המים כצריכה ביתית – ביניהן:

• שימוש יתר של מים בדיקות שכנות

• צורת הצנרת או גובה הדירה

• שינוי בזרימה בגלל תיקוני צנרת מקומיים או אזוריים

מה בעצם עושה שסתום אל חוזר?

שסתום אל חוזר כשמו כן הוא: הוא מונע את חזרתם של מים שעברו בצינור, כלומר, עוצר את הזרימה החוזרת הגורמת למד המים לחייב אותנו פעמיים על אותם מים. חלק זה פשוט מוודא שהמים בצנרת עליה הוא מותקן יוכלו לזרום רק בכיוון אחד. בתור אינסטלטור ברחובות והסביבה, מיקי מתקין התקנים מסוג זה על מנת לאפשר לכם לחסוך.

איך מפעילים את השסתום?

אין צורך בשום הפעלה: המכשיר פועל אוטומטית לאחר התקנתו, בלי שום צורך במגע או בכיוון. מה שכן, בגלל אבנית ושאר בלאי, ייתכן שתצטרכו להחליפו אחרי שנים של פעילות כדי שימשיך לפעול ביעילות.

שוכנעתי! מה עכשיו?

הזמינו אינסטלטור להתקנת שסתום אל חוזר ולביצוע בדיקה כללית של מד המים – כך תבטיחו שאם יש בעיה במדידה היא תבוא על פתרונה, וחשבון המים שלכם לא ינופח.

צרו קשר עוד היום עם מיקי האינסטלטור, ותוכלו לחסוך כסף כבר עכשיו!

2017-06-21T16:00:04+00:00
Call Now Button